Targi ślubne Ona&On w Lublinie. Suknie, garnitury i wiele więcej [ZDJĘCIA]

2022-11-26 16:38

To prawdziwa gratka dla osób, które planują właśnie swoje wesele. W Targach Lublin w ten weekend odbywają się targi ślubne Ona&On. Znajdziecie tu suknie ślubne i wieczorowe, garnitury, obrączki, zaproszenia, przykładowe kompozycje kwiatowe i wiele więcej! Zobaczcie zdjęcia.

Targi ślubne Ona&On to jedno z ważniejszych wydarzeń dotyczących branży ślubnej. W ten weekend (26-27 listopada) odbywają się one w hali Targów Lublin. Podczas wydarzenia można zobaczyć m.in. pokazy sukien ślubnych, a wśród blisko 100 wystawców znajdziecie także m.in. usługodawców z zakresu fotografii i wideo, fotobudki, dekoracji, kompozycji kwiatowych, wynajmu sal weselnych czy animatorów. Nie brakuje tu także ofert barmańskich i cukierniczych oraz inspiracji na zaproszenia i księgi gości.

Targi ślubne Ona&On w Lublinie trwają w sobotę i niedzielę w godzinach 11-17. Wstęp na nie jest płatny. Cennik biletów prezentuje się następująco:

  • ulgowy – 10 zł,
  • normalny – 20 zł,
  • dla par – 30 zł.

Wejściówki można zakupić w kasie Targów Lublin lub przez internet.

Przejdźcie do galerii i zobaczcie zdjęcia!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE