Szukasz mieszkania w Lublinie? W wekend Giełda Mieszkań

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/Schluesseldienst

Szukasz mieszkania w Lublinie? W weekend Giełda Mieszkań

2022-10-19 15:49

Jak wybrać odpowiednie mieszkanie i lokalizację, a także na co zwracać uwagę przy jego zakupie? Odpowiedzi między innymi na te pytania mieszkańcy Lublina będą mogli poznać w najbliższy weekend. W naszym mieście odbędzie się Giełda Mieszkań.

- Zbierze się ponad 40 deweloperów z Lublina, którzy budują tutaj bloki, szeregówki, domki jednorodzinne, gdzie zaprezentują swoją ofertę właśnie dla chcących kupić mieszkanie, ewentualnie zainwestować środki w celu przyszłego zysku - mówi Mariusz Marzec z firmy Gala Dom. - Zapraszamy tych, którzy szukają mieszkań obecnie, albo będą ich poszukiwali w przyszłości, jak i również tych, którzy już nabyli mieszkania żeby mogli popatrzeć jakie są nowe tendencje jeśli chodzi o budownictwo, czy też dzielnice w których się coraz więcej buduje, jakie są ceny i nastroje.

Giełda Mieszkań odbędzie się już w najbliższy weekend w Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2. W sobotę wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00-17:00, a niedzielę natomiast 10:00-16:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE