GALERIA

Społeczny Kiermasz Mikołajkowy w Lublinie. Takiego rękodzieła nie znajdziecie nigdzie indziej! [ZDJĘCIA]

2023-12-09 22:38

Społeczny Kiermasz Mikołajkowy odbył się 9 grudnia w Galerii Olimp w Lublinie. Podczas wydarzenia nie zabrakło spotkania ze Świętym Mikołajem oraz różnych gier i zabaw, a każdy, kto w sobotę odwiedził to centrum handlowe, mógł zakupić wyjątkowe świąteczne rękodzieło. Zobaczcie na zdjęciach, jakie ręcznie wykonane ozdoby można było znaleźć u wystawców!

Społeczny Kiermasz Mikołajkowy rozgościł się w sobotę (9 grudnia) w holu głównym Galerii Olimp w Lublinie. Nie brakowało tam ozdób choinkowych, w tym ręcznie malowanych bombek, a także różnorodnych stroików czy zabawek. Wśród prezentowanego rękodzieła znalazły się prace wykonane podczas zajęć terapeutycznych przez uczestników lubelskich placówek i organizacji pozarządowych.

Mikołajkowy autobus w Lublinie

Wystawcami, którzy zaprezentowali swoje rękodzielnicze wyroby podczas Społecznego Kiermaszu Mikołajkowego w Lublinie byli przedstawiciele placówek edukacyjnych, środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej i organizacji pozarządowych, w tym między innymi: Stowarzyszenie na rzecz Osób Potrzebujących Wsparcia IUVO, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Fundacji AKTYWATOR, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo i Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” "Bronowice".

Wystawców można było odwiedzać w godz. 12-18. Zobaczcie zdjęcia!