kadr z nagrania / youtube.com

i

Autor: youtube.com

Skandaliczne zachowanie rowerzysty na drodze. Wszystko nagrała kamerka samochodowa kierowcy [WIDEO]

2021-12-15 14:25

Kierowca zarejestrował zdarzenie, do jakiego doszło na jednej z ulic Lublina w piątek (10 grudnia) a następnie opublikował filmik w sieci. Dlaczego tak zrobił? Cóż, zachowanie rowerzysty pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o zachowanie ostrożności podczas jazdy w trudnych warunkach pogodowych.

Rowerzysta wygiął lusterko i wpakował się wprost pod samochód

Kierowca jadący autem postanowił zwrócić uwagę rowerzyście, który jechał po ulicy w trudnych warunkach pogodowych, że obok jezdni znajduje się ścieżka rowerowa, którą rowerzysta mógł w bezpieczniejszy dla niego sposób podróżować. Rowerzyście zwrócenie uwagi tak się nie spodobało, że wygiął lusterko w aucie należącym do kierowcy. Po czym umyślnie doprowadził do wymuszenia pierwszeństwa na tym kierowcy nagle, wjeżdżając pod maskę samochodu na pasach dla pieszych.

Autor nagrania w komentarzu napisał, że ścieżka rowerowa, którą zasugerował jechanie rowerzyście wcale nie była zaśnieżona jak próbował tłumaczyć jadący jednośladem mężczyzna. Pechowo mężczyźni spotkali się ponownie po tym zdarzeniu, ale gdy oburzony zachowaniem kierowca chciał rozmówić się na temat uszkodzenia auta i wymuszenia pierwszeństwa rowerzysta szybko odjechał. W tak trudnych jak obecnie panujące warunki pogodowe warto jest zachować zdrowy rozsądek na drodze i nie prowokować sytuacji, które mogą mieć dla nas tragiczny finał. Wideo ze zdarzenia znajdziecie poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE