Popularna przekąska z Lidla wycofana! GIS ostrzega!

i

Autor: pexels.pl

Popularna przekąska z Lidla wycofana! GIS ostrzega!

2022-10-21 15:57

Główny Inspektorat Sanitarny, w ramach ostrzeżenia publicznego dotyczącego żywności, poinformował w piątek o wycofaniu niektórych partii migdałów blanszowanych, smażonych z cukrem, miodem i solą. Powodem jest możliwa obecność metalowych ciał obcych.

GIS podał, że został poinformowany o prowadzonym przez firmę Lidl Polska Sp. z o.o. Sp. k. wycofywaniu niektórych partii produktu "Sol&Mar, Połówki migdałów blanszowane, smażone z cukrem, miodem i solą, 150 g", ze względu na informację otrzymaną od hiszpańskiego producenta Borges Agricultural & Industrial Nuts SA o możliwej obecności metalowego ciała obcego.

Chodzi o produkty o dacie trwałości 02.03.2023 i 02.05.2023.

Popularna przekąska z Lidla wycofana! GIS ostrzega!

i

Autor: GIS

Firma rozpoczęła wycofywanie produktu z rynku i od konsumentów, w sklepach sieci i na stronie internetowej lidl.pl umieszczona została informacja dla konsumentów o zaistniałej sytuacji. Ponadto firma poinformowała o możliwości zwrotu migdałów z wyżej wymienionymi datami minimalnej trwałości do miejsca zakupu, bez konieczności okazania paragonu.

Organy urzędowej kontroli żywności monitorują wycofanie kwestionowanego produktu z obrotu w Polsce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE