Policjanci zatrzymali KLACZ na ulicach Lublina

2021-10-11 14:41
Sprawca zamieszania na ulicach został ujęty i uspokojony
Autor: Policja Lubelska Sprawca zamieszania na ulicach został ujęty i uspokojony

Dzisiaj kilka minut po godzinie 10.00 policjanci z Lublina odebrali zgłoszenie dotyczące niecodziennego uczestnika ruchu drogowego, który spowodował spore zamieszanie pośród kierowców znajdujących się na ulicach Lipowej i Krakowskie Przedmieście. Policjanci ruszyli w pogoń za sprawcą zamieszania na lubelskich ulicach.

Widok galopującej klaczy wprawił w osłupienie kierowców oraz pieszych

Galopujące bez jeźdźca zwierzę w trakcie patrolu zauważyli funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie. Klacz była przestraszona i biegła na oślep ulicami Lublina. Funkcjonariusze wyruszyli w pościg za galopującą klaczą w rejon ulicy Żmigród. Tam wykorzystali moment, kiedy ta na chwilę się zatrzymała aby złapać oddech i uspokoili spłoszone zwierzę. Wkrótce na policję zgłosił się właściciel klaczy, który przyjechał po nią. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że klacz zerwała się z uprzęży i uciekła podczas wyładunku. Wiadomo, że zwierzę oddaliło się z terenu kliniki przy ul. Głębokiej. Następnie przestraszona klacz ruszyła kłusem przed siebie, chcąc oddalić się od otaczających ją hałasów. Na szczęście w trakcie eskapady nic nie stało zwierzęciu ani innemu użytkownikowi lubelskich ulic. Po krótkiej wycieczce po ulicach Lublina zwierzę wróciło do właściciela.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 11.10 (Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premier oraz Łukasz Jankowski - prezes ORL w Warszawie) Sedno Sprawy: Marek Suski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE