Lumina Park w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie

i

Autor: Bartłomiej Ważny Lumina Park w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie

Po świąteczne selfie do… Lumina Park w Ogrodzie Botanicznym UMCS! [GALERIA]

2021-12-12 14:29

Chile, Stany Zjednoczone, Meksyk, Japonia, Chiny, Rosja, Szkocja i Bałkany – te wszystkie kraje można teraz odwiedzić w lubelskim Lumina Park – w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie. Po zmroku ogród rozświetlają dziesiątki iluminacji. Nic dziwnego, że każdego wieczoru to miejsce jest oblegane przez lublinian. I nie tylko!

Do Lumina Park w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie zjeżdżają teraz nie tylko lublinianie, ale także mieszkańcy Świdnika, Chełma, a nawet… Poznania! Po zmroku czekają na gości dziesiątki iluminacji, które aż proszą się o zdjęcia!

Zobacz naszą galerię zdjęć poniżej:

Można zrobić super zdjęcia, bardzo fajna atrakcja! Zdążyłyśmy wszystko zobaczyć, ale zajęło to nam około godziny – mówią nam Agnieszka i Patrycja, studentki z Lublina.

Spacerujemy już dłuższy czas, ale po zmroku ciężko ocenić, gdzie jest koniec trasy, ale to w sumie kolejna atrakcja bo nie wiadomo, ile jeszcze potrwa taki spacer. Najlepsze według nas było China Town. Wyjątkowy jest też wielki zegar, ale ciężko się do niego dostać żeby zrobić zdjęcia, sporo osób się przy nim zatrzymuje – przyznaje Patryk, którego na spacer wyciągnęła jego dziewczyna, Monika.

Mamy już na telefonie całą galerię zdjęć, trudno zdecydować, gdzie wychodzi się najlepiej na tle tych rozświetlonych atrakcji. Ale jesteśmy tu dopiero pół godziny a to na pewno za mało, żeby wszystko zobaczyć – podkreśla Anna, która z rodziną przyjechała z Chełma.

Świetne jest to, że iluminacje są podzielone na strefy geograficzne i wszystko jest połączone z dźwiękami. To genialne warunki do wieczornego spaceru. Ja jestem z Lublina, ale moja córka przyjechała z Poznania – mówi nam lublinianka, Weronika.

Lumina Park w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie będzie funkcjonował jeszcze do lutego. Szczegóły na stronie internetowej luminapark.pl

QUIZ. „Dzieciństwo w PRL”. Nadęta szkoła, czyli akademie i apele

Pytanie 1 z 10
Na spotkania z kombatantami, stanowiące odrębną kategorię przynudzania, uczniowie mówili: