Pijana matka pilnowała rocznego dziecka na basenie, interweniowała policja

2022-08-08 11:50
Pijana matka pilnowała rocznego dziecka na basenie
Autor: internet / fot. Google street viev

Zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo usłyszała 34-letna obywatelka Ukrainy, która kompletnie pijana przyszła na basen w Lublinie z rocznym synkiem. Zamiast pilnować dziecka, piła piwo. Interweniowała policja, test alkomatem wykazał, że kobieta wypiła znacznie więcej niż jedno piwo. Szczegóły tego zdarzenia znajdziecie w artykule.

Pijana matka przyszła na basen z rocznym synkiem

Kom. Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie przekazał, że w sobotę po godz. 16 funkcjonariusze otrzymali zawiadomienie o kobiecie, która przyszła na basen Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich z rocznym dzieckiem i piła piwo. Podał, że po przyjeździe na miejsce patrol zatrzymał kompletnie pijaną 34-letnią obywatelkę Ukrainy.

"Alkomat wykazał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie" – powiedział Gołębiowski dodając, że dziecku nic się nie stało, zostało przewiezione do szpitala na badania.

Jak poinformował policjant, zatrzymana usłyszała zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Dzisiaj prokuratura ma zadecydować o środkach zapobiegawczych. 34-latce grozi do pięciu lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE