Przerwy w dostawie prądu

i

Autor: Canva

PGE planuje przerwy w dostawie prądu. Gdzie zabraknie energii?

2022-10-13 11:50

Brak prądu może każdemu z nas pokrzyżować plany. W Lublinie i okolicach w najbliższych dniach planowanych jest wiele wyłączeń prądu. Podpowiadamy, gdzie można znaleźć informacje o planowanych przerwach w dostawie prądu od PGE.

Planowane wyłączenia prądu w Lublinie i okolicach

Brak prądu może każdemu z nas pokrzyżować plany. W Lublinie i okolicach w najbliższych dniach planowanych jest wiele wyłączeń prądu. Właśnie dlatego dobrze jest wiedzieć, gdzie można znaleźć informacje o planowanych przerwach w dostawie prądu od PGE Dystrybucja S.A.

Planowane przerwy w dostawie prądu mogą potrwać nawet kilka godzin. Zazwyczaj związane są z przebudową sieci albo podłączaniem nowych odbiorców. Tak czy inaczej, kilkugodzinna przerwa w dostawie prądu może nam utrudnić nieco życie.

Zgodnie z obowiązkami operatorzy zobowiązani są do powiadamia odbiorców z co najmniej pięciodniowym wyprzedzeniem o terminach i czasie planowanych przerw w dostarczaniu energii elektrycznej poprzez umieszczenie stosownych informacji na swojej stronie internetowej pod adresem: https://pgedystrybucja.pl/planowane-wylaczenia.Takie informacje są dostępne również pod numerem telefonu 991 w formie komunikatów głosowych. Jeśli chcecie być na bieżąco z tego rodzaju informacjami dobrym pomysłem jest zamówienie bezpłatnego newslettera z informacjami o planowanych wyłączeniach, poprzez wypełnienie krótkiego formularza dostępnego na stronie internetowej PGE Dystrybucja S.A.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE