Kasa w sklepie

i

Autor: unsplash.com zdjęcie ilustracyjne

SKLEPY

Neonet likwiduje część swoich sklepów. Na liście są placówki z woj. lubelskiego. Wiemy, które!

2024-01-23 15:56

Popularna sieć elektromarketów Neonet ogłosiła, że zamierza zamknąć 26 swoich sklepów w całej Polsce. W wykazie placówek, które niebawem skończą swoją działalność znalazły się też te z województwa lubelskiego. Sprawdź, które!

Spis treści

  1. Neonet zamyka część sklepów
  2. Co z zakupami i reklamacjami?
  3. Neonet zamyka sklepy w woj. lubelskim. W których miastach?

Neonet zamyka część sklepów

Spółka Neonet rozpoczęła proces restrukturyzacji, w wyniku którego część sklepów sieci zostanie zamknięta. W piątek, 19 stycznia, biuro prasowe spółki opublikowało listę 26 placówek, które przestaną działać najpóźniej do końca lutego br. Powodem takiej decyzji jest nierentowność wymienionych sklepów stacjonarnych, a podjęte działania mają „poprawić sytuację przedsiębiorstwa i zapewnić spółce stabilizację na przyszłość”. Według portalu wirtualnemedia.pl, w wyniku podjętych działań pracę ma stracić 80-100 pracowników Neonetu.

„Pracownicy likwidowanych sklepów z którymi zostanie zakończona współpraca zostali poinformowani o planowanych krokach, a także przysługujących im możliwościach i programach wspierających” – czytamy w komunikacie wydanym przez biuro prasowe Neonet.

Gang nastolatków w poznańskiej galerii

Co z zakupami i reklamacjami?

Jednocześnie spółka zapewnia, że klienci, którzy robią zakupy w ich sklepach, nie mają powodów do zmartwień.

„Proces restrukturyzacyjny w dalszym ciągu nie wpływa i nie wpłynie na trwające i przyszłe procesy zakupowe Klientów sieci NEONET, nabywających produkty w sklepach stacjonarnych, także w jednostkach będących w procesie likwidacji, oraz za pośrednictwem strony internetowej” – zapewnia Neonet, pokazując jednocześnie kilka sposobów na złożenie reklamacji.

Tę można złożyć nie tylko osobiście w dowolnym sklepie sieci, ale także telefonicznie bądź mailowo, czy też za pomocą formularza internetowego. W przypadku, gdy konieczne okaże się zabranie reklamowanego sprzętu, „to NEONET zajmuje się całym procesem odbioru urządzenia od Klienta a następnie zwrotu urządzenia pod wskazany adres” – wskazuje spółka.

Neonet zamyka sklepy w woj. lubelskim. W których miastach?

Na liście sklepów Neonet, które zostały objęte procesem likwidacji znalazły się trzy placówki z województwa lubelskiego. To następujące sklepy:

  • przy ul. Dworcowej 3 w Hrubieszowie,
  • przy ul. Partyzantów 2 w Puławach,
  • przy ul. Legionów 8 w Zamościu.

Zobacz także: Poznaj najdłuższe ulice w Lublinie