narkotyki

i

Autor: IAS Lublin

Narkotyki w paczce z Kanady. Przesyłka trafiła do Polski przez pomyłkę?

2023-02-24 9:27

Miały być sznury do bielizny, a były narkotyki. Funkcjonariusze Oddziału Celnego Pocztowego w Lublinie ujawnili w jednej z paczek prawie 1,5 kg marihuany. Przesyłka trafiła do Polski z Kanady.

21 lutego, podczas kontroli paczek na terenie Oddziału Celnego Pocztowego w Lublinie, w jednej z przesyłek, w której miały znajdować się sznury do bielizny, celnicy ujawnili trzy worki foliowe z suszem roślinnym. Blisko 1,5 kg marihuany zostało zauważone w trakcie prześwietlenia RTG.

– Paczka została nadana w Kanadzie i prawdopodobnie „przez pomyłkę” dotarła do Polski. Jako adresata wskazano mieszkańca Portland (USA), a jako kraj docelowy Polskę – informuje Michał Deruś, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

Wartość znalezionego narkotyku oceniono na blisko 70 tys. zł. Sprawą przesyłki z nielegalnym towarem zajmuje się teraz lubelska policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE