Motor Lublin żużlowym MISTRZEM POLSKI!

2022-09-25 21:10

Żużlowcy Motoru Lublin w wielkim finale PGE Ekstraligi pokonali na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów 53:37 (w dwumeczu 92:88) i tym samym zostali drużynowymi MISTRZAMI POLSKI!

Po pierwszym finałowym meczu, jaki został rozegrany w Gorzowie Wielkopolskim, lubelska drużyna miała do odrobienia 12 punktów straty. Żółto-biało-niebiescy w ostateczną rozgrywkę z zespołem Moje Bermudy Stal Gorzów, tym razem już na własnym stadionie, weszli zdeterminowani i niesieni głośnym dopingiem kibiców. A tych nie brakowało! Stadion przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie w niedzielny wieczór wypełniony był po brzegi!

Tak było podczas niedzielnego meczu w Lublinie! Zobaczcie zdjęcia:

W Lublinie odbyło się prawdziwe sportowe widowisko, a emocje sięgały zenitu przez cały mecz! Ostatecznie Motor Lublin odrobił straty z Gorzowa i w przedostatnim biegu zapewnił sobie po raz pierwszy w historii drużynowe MISTRZOSTWO POLSKI! 

Wielka feta na Z5! Motor Lublin drużynowym Mistrzem Polski

Ostateczny wynik dwumeczu:

Speedway Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów: 92:88 (51:39, 53:37).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE