Spódnica mini

i

Autor: unsplash.com zdjęcie ilustracyjne

QUIZ

Moda z początków lat 2000. Pamiętasz najmodniejsze ubrania z początków XXI wieku? Quiz

2023-11-26 16:14

Co było najmodniejsze w latach 2000.? Co koniecznie musieliśmy mieć w swojej szafie, by odpowiadać trendom z pierwszej dekady XXI wieku? Sprawdźcie, czy pamiętacie jeszcze modowe hity z tego okresu, rozwiązując poniższy quiz! Tylko eksperci zdobędą 10/10!

Co było modne w pierwszej dekadzie XXI wieku? Ten, kto wtedy interesował się modą, chyba nigdy nie zapomni najlepszych elementów garderoby z tamtych lat. I choć dziś zerkanie na większość stylizacji, które zachowały się na zdjęciach z tamtego okresu, może wzbudzać w nas niemałe ciarki żenady, to z pewnością nie można odmówić początkom nowego tysiąclecia barwnych i odważnych zestawień. Przypomnijmy, że w tamtych czasach ikonami stylu były między innymi takie sławy jak Paris Hilton, Jennifer Lopez, Britney Spears czy Rihanna. Z jednej strony w modzie damskiej królowały wówczas między innymi krótkie topy i jeansowe mini spódniczki wraz z plastikową biżuterią, z drugiej, szczególnie wśród nastolatków, w sposobie ubierania dało się zauważyć zdecydowanie mroczniejsze klimaty.

Najbardziej znane uczestniczki Top model. Z modowego programu wprost do showbiznesu

Moda lat 2000. Ile z niej pamiętasz? Rozwiąż quiz

W tym quizie możecie przenieść się do przeszłości i sprawdzić, czy jeszcze pamiętacie, w co najczęściej ubieraliśmy się w latach 2000-2009. Wiecie, jaki styl preferowały wtedy nastolatki i jakie elementy garderoby były wówczas uznawane za ostatni krzyk mody? Zweryfikujemy to. Zapraszamy do modowej podróży w czasie! Sprawdź, czy uda ci się zdobyć w niej choć 7/10!

Moda lat 2000. Pamiętasz, w co ubieraliśmy się w pierwszej dekadzie XXI wieku?

Pytanie 1 z 10
Krótki, narzucany na ramiona element garderoby, szczególnie popularny w latach 2000. to:

Zobacz także: Pierwszy w Polsce posąg psa kundelka znajduje się w Kazimierzu Dolnym. Zobacz zdjęcia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE