Lublinianie dowiedzą się jak skutecznie radzić sobie ze stresem w czasach kryzys

2020-04-29 9:34
Lublinianie dowiedzą się jak skutecznie radzić sobie ze stresem w czasach kryzys
Autor: UMCS

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza na cykl wykładów podczas, których każdy będzie mógł nauczyć się jak przetrwać izolację i pokonać stres w czasie epidemii. Dzisiaj (29 kwietnia) startuje pierwsze spotkanie.

— Webinar: jak skutecznie zarządzać stresem w czasach kryzysu? To darmowy cykl wykładów na UMCS. Studenci i pracownicy, którzy się zgłoszą będą mogli wziąć udział w spotkaniach ze specjalistą,  który ich śmiało przeprowadzi przez tematykę kryzysu w czasie pandemii. — mówi Jagoda Tomczak-Osuchowska z UMCS. 

Przed zainteresowanymi 3 spotkania, które poprowadzi Monika Wójcik-Przybyłowicz - psycholog, psychoterapeuta, a także coach.  

— Pierwsze spotkanie startuje 29 kwietnia o godzinie 11:00. Podczas wydarzenia poruszana będzie tematyka poczucia bezpieczeństwa w czasie zmiany i izolacji. Uczestnicy dowiedzą się także jakie kompetencje muszą rozwijać studenci przez najbliższy czas. Zastanowimy się także czym jest strach, obawa i niepewność przed ważnymi decyzjami w życiu. — dodaje Tomczak-Osuchowska. 
 
Udział może wziąć każdy, jeżeli wypełni formularz, który znajduje się na stronie umcs.pl. Do wydarzenia można dołączyć także w późniejszym terminie. Kolejne spotkanie już za tydzień 6 maja. 
 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE