Lublin: Wybił szybę na komisariacie, bo chciał trafić do więzienia. Udało mu się

2021-05-25 12:32
Wybił szybę na komisariacie, bo chciał iść siedzieć
Autor: lubelska policja Wybił szybę na komisariacie, bo chciał iść siedzieć

Zwykle staramy się unikać sytuacji, które mogłyby skończyć się aresztowaniem. Inaczej było w przypadku 29-latka z Lublina, który umyślnie przyszedł na komisariat i wybił szybę, bo jak później tłumaczył, chce iść "siedzieć". No cóż, jego "zachcianka" została spełniona.

Ok. 3:00 w nocy na 3. Komisariat Policji w Lublinie zgłosił się 29-letni mieszkaniec Lublina. W rozmowie z policjantami przyznał się, że rzucił kamieniem w jedną z szyb budynku, bo chce iść "siedzieć". Funkcjonariusze poważnie potraktowali zgłoszenie – sprawdzili m.in. trzeźwość mężczyzny. Badanie alkomatem wykazało, że był on trzeźwy. W trakcie prowadzenia czynności okazało się, że 29-latek poszukiwany jest listem gończym przez warszawski sąd. Mężczyzna miał do odbycia karę trzech miesięcy więzienia za wcześniejsze przestępstwa. Na swoim koncie miał już oszustwa, kradzieże i włamania.

Do bogatej kartoteki zostaną teraz dopisane kolejne zarzuty związane z uszkodzeniem mienia. Po usłyszeniu zarzutów mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie obywał zaległą karę. Dodatkowo grozi mu też do 5 lat więzienia.

Raport z anteny 24.05, godz.10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE