Policja

i

Autor: Małopolska Policja

Lublin: 12-latka wyskoczyła z 8 piętra po kłótni z babcią!

2021-12-13 14:12

Do tego dramatycznego wydarzenia doszło 11 grudnia wieczorem w bloku przy ulicy Kurantowej w Lublinie. Wiadomo, że nieletnia dziewczynka była pod wpływem alkoholu. Policja cały czas wyjaśnia okoliczności tego dramatycznego wydarzenia.

Pijana nastolatka wyskoczyła z okna, bo pokłóciła się z babcią

Pijana 12-latka po kłótni z babcią wyskoczyła z okna na 8. piętrze bloku. Do tego wyjątkowo groźnego wypadku doszło w sobotę 11 grudnia wieczorem w bloku przy ulicy Kurantowej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów w tej sprawie wynika, że dziewczynka wróciła do domu pod wpływem alkoholu. Doszło pomiędzy nią a jej babcią, z którą mieszka do kłótni. Wzburzona dziewczynka poszła do swojego pokoju i wyskoczyła z okna. 12-latka z Lublina może mówić o ogromnym szczęściu.

Przeżyła upadek, ale z bardzo poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Nadal przebywa w szpitalu pod opieką medyków, pobrano też jej krew do analizy by ustalić poziom alkoholu we krwi nieletniej. Policjanci obecnie starają się ustalić okoliczności tego dramatycznego zdarzenia. Mundurowi chcą ustalić między innymi to, czy nieletnia wracała już wcześniej do domu pod wpływem alkoholu. Przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia oraz rodzina i znajomi dziewczynki. O zdarzeniu poinformowany zostanie sąd rodzinny w Lublinie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!