Lubelskie: Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje 10-letnia dziewczynka

2022-08-31 12:28
Lubelskie: Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje 10-letnia dziewczynka
Autor: Lubelska Policja

Zarzuty za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym usłyszał 35-letni obywatel Mołdawii. Do zdarzenia doszło tydzień temu, kiedy mężczyzna, kierując volkswagenem na skrzyżowaniu, zignorował znak „STOP” i uderzył w prawidłowo poruszające się audi. W samochodzie podróżował 46-latek ze swoją córką. W wyniku poniesionych obrażeń 10-letnia dziewczynka zmarła w szpitalu.

- Do tragicznego wypadku doszło w miniony wtorek w miejscowości Sławatycze Kolonia (powiat bialski). Obywatel Mołdawii kierując samochodem marki Volkswagen, podróżował wraz ze swoją rodziną. Na skrzyżowaniu z drogą K63 zignorował znak „STOP” w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo poruszającym się pojazdem marki Audi, w którym podróżował 46-latek wraz ze swoją 10-letnią córką. Wszyscy uczestnicy wypadku doznali szeregu obrażenia i trafili do szpitali, jednak życia dziewczynki nie udało się uratować – informuje podinspektor Beata Miszczuk z bialskiej policji.

ZOBACZ TAKŻE: 6 osób rannych, a połowa z nich to dzieci. Wypadek w pow. bialskim

Mając na uwadze okoliczności zdarzenia zaistniałego w wyniku nieumyślnego, ale rażącego naruszenia przepisów ruchu drogowego, sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Lubelskie. Groźna kolizja na DK-17
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE