Lubelskie: Samochód, który zatrzymali policjanci, powinien być w warsztacie albo na złomowisku!

2022-08-16 15:31
Tragiczny stan techniczny zatrzymanego auta
Autor: Canva / fot. Policja

Wyciek z silnika, pęknięta przednia szyba, zużyte opony, zardzewiałe tarcze hamulcowe i tablice rejestracyjne pochodzące z innego auta – to tylko niektóre z aż 10 nieprawidłowości ujawnionych podczas kontroli samochodu, który zatrzymali policjanci z drogówki. Miejsce tego samochodu zdecydowanie nie było na drodze, więcej informacji znajdziecie w artykule.

Tragiczny stan techniczny zatrzymanego auta

Wczoraj (15 sierpnia) mundurowi z radzyńskiej drogówki podczas rutynowych kontroli na drogach powiatu zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego Volkswagenem. Podczas kontroli policjanci dopatrzyli się szeregu usterek w pojeździe. Auto posiadało wycieki płynów eksploatacyjnych z silnika, pękniętą szybą czołową, zużyte nadmiernie opony, skorodowane i zużyte tarcze hamulcowe. Co więcej okazało się, że tablice rejestracyjne przyczepione do auta należą nie do Volkswagena, lecz BMW. To jednak nie koniec, auto którym jechał mężczyzna nie posiadało polisy OC ani ważnego przeglądu technicznego, zaś sam kierujący nie korzystał z pasów bezpieczeństwa.34-letniemu kierowcy z Radzynia Podlaskiego został zatrzymany dowód rejestracyjny. Na tym, jednak nie koniec, za bardzo zły stan auta, jakim się poruszał otrzymał mandat karny w wysokości 5 tysięcy złotych i 3 punkty karne. Stan auta był taki, że pojazd z miejsca kontroli odjechał na lawecie, za którą mężczyzna będzie musiał zapłacić.

Policyjny pościg w Zielonej Górze. Naćpany kierowca nie miał szans
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE