Lubelskie: Próbował zabić żonę – dziś usłyszał zarzuty

2021-12-01 15:56
Zatrzymano mężczyznę, który próbował zabić żonę
Autor: Policja Lubelska Zatrzymano mężczyznę, który próbował zabić żonę

61-letni mężczyzna z Janowa Lubelskiego został aresztowany po tym, jak w niedzielę 28 listopada rzucił się na swoją żonę z nożem. Kobieta została lekko ranna, ale udało jej się uciec do sąsiadów i ukryć przed agresywnym mężczyzną. Dziś mężczyzna usłyszał zarzuty w tej sprawie.

Był pijany i próbował zabić żonę

Policjanci z Janowa Lubelskiego zatrzymali 61-latka, który w ostatnią niedzielę z nożem rzucił się na swoją żonę. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 20.00 w jednym z domów na terenie gminy Janów Lubelski. Dyżurny janowskiej komendy został powiadomiony, że mąż rzucił się na żonę z nożem, grożąc zabójstwem. W wyniku ataku kobieta została niegroźnie skaleczona. Policjanci udali się do wskazanego domu, gdzie zastali tylko 61-letniego mężczyznę. Przerażonej kobiecie udało się uciec do sąsiadki.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do policyjnego aresztu. Jak się okazało w chwili zatrzymania mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Wczoraj prokuratura przesłuchała 61-latka. Mężczyźnie został przedstawiony zarzut usiłowania zabójstwa. Dziś sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Niż "Daniel" zbliża się do Polski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE