Lubelskie: Poszukiwani kochankowie wpłacili za siebie nawzajem grzywnę. Para zamiast do więzienia poszła do domu

2022-08-08 15:03
Lubelskie: Poszukiwana zapłaciła grzywnę za ukochanego. Gdy trafiła do więzienia jej mężczyzna ją uwolnił
Autor: unsplash.com

Dwójka poszukiwanych wpadła w ręce włodawskiego dzielnicowego. Podczas obchodu rejonu służbowego zatrzymał poszukiwanego 35-latka. Po wpłacie zaległych grzywien, mógł uniknąć więzienia. Należności niedługo po jego zatrzymaniu wpłaciła jego konkubina, a gdy przyszła z dowodami wpłaty okazało się, że i ona jest poszukiwana.

Dzielnicowy z Włodawy młodszy aspirant Marcin Nowicki w rejonie ogródków działkowych we Włodawie zatrzymał poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności 35-latka.

- Mężczyzna mógł się uwolnić od więzienia dzięki wpłacie grzywien w wysokości blisko 3 tysięcy złotych. Po zatrzymaniu, jego konkubina, żeby uratować swojego partnera, uregulowała wszelkie należności i przyszła na włodawską komendę z potwierdzeniem wpłaty zaległych grzywien. Gdy kobieta została wylegitymowana przez funkcjonariuszy okazało się, że ona też jest poszukiwana i na 4 dni ma trafić do więzienia – informuje podinspektor Bożena Szymańska z włodawskiej policji.

Wtedy, już wolny konkubent powiedział, że teraz to on uwolni swoją ukochaną i wpłaci zaległą grzywnę. Po uregulowaniu wszystkich należności para szczęśliwie wróciła do domu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE