Lubelskie. Tragiczny wypadek

i

Autor: mat. policji

Lubelskie. Pijany kierowca wypadł z drogi. Zginęło dwoje młodych pasażerów [ZDJĘCIA]

2022-05-28 17:29

18-latka i 21-latek zginęli w nocy w wypadku samochodowym, do którego doszło w miejscowości Róża Podgórna w pow. łukowskim (Lubelskie). Trzy kolejne osoby podróżujące tym autem zostały przewiezione do szpitali. Według ustaleń policji, kierujący samochodem miał 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie kom. Andrzej Fijołek poinformował, że do wypadku doszło po północy z piątku na sobotę w miejscowości Róża Podgórna w gminie Stoczek Łukowski.

„21-letni kierujący samochodem na drodze powiatowej w terenie zabudowanym - w rejonie skrzyżowania - najprawdopodobniej z powodu nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie odbił się od ogrodzenia doprowadzając do dachowania pojazdu” – przekazał rzecznik lubelskiej policji.

Samochodem podróżowało łącznie pięć osób. Dwoje pasażerów 21-latek z gminy Stoczek Łukowski i 18-latka z gminy Domanice w woj. mazowieckim ponieśli śmierć na miejscu. Pozostałych trzech mężczyzn w wieku 21 lat zostało przewiezionych do szpitali w Siedlcach i Łukowie.

Według ustaleń policji kierujący samochodem miał 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Eksperci typują wynik finału Ligi Mistrzów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE