Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie poglądowe

Lubelskie: 65-latek spadł z rusztowania. Niestety jego życia nie udało się uratować

2023-03-20 12:38

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło podczas wykonywania prac remontowych na jednej z ryckich posesji. Po upadku z wysokości nie żyje 65-latek.

Do tragedii doszło w poniedziałek przed godz. 9 na jednej z posesji w Rykach. Podczas prac przy wymianie dachu 65-letni mieszkaniec gminy spadł z rusztowania. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe wraz z załogą śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Pomocy mężczyźnie udzielili najpierw świadkowie zdarzenia, a następnie służby medyczne. Niestety mimo to jego życia nie udało się uratować – mówi asp. szt. Agnieszka Marchlak, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało 65-latka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Zobacz także: 28-latka rozbiła samochód na drzewie. Prawo jazdy miała od 3 miesięcy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE