Dachowanie BMW w Rogoźnie

i

Autor: Lubelska policja

Kierowca BMW zjechał do rowu, uderzył w przepust i dachował

2022-10-03 14:01

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku dachowania BMW w powiecie tomaszowskim. Wstępną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Do zdarzenia doszło około godz. 11 w niedzielę na ul. Wojska Polskiego w Rogóźnie (pow. tomaszowski). Jak wynika z ustaleń policjantów, kierowca BMW jadący od strony Krasnobrodu w kierunku Tomaszowa Lubelskiego, na prostej drodze zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał na pobocze i do rowu, gdzie uderzył w przepust, a następnie dachował.

W wyniku obrażeń odniesionych w zdarzeniu do szpitala trafili: 67-letni kierowca i 66-letnia pasażerka BMW.

- Mundurowi ustalili, że wstępną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez tomaszowskich policjantów – mówi sierż. szt. Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka tomaszowskiej policji.

Kierowca BMW był trzeźwy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE