Na tej stronie sprawdzisz, gdzie najtaniej kupić węgiel! Znajdziesz tu najniższe ceny

2022-12-14 10:56
Tutaj możesz sprawdzić, gdzie najtaniej kupić węgiel!
Autor: pexels.pl

Od września działa rządowa strona, na której można sprawdzić aktualne ceny węgla. Wystarczy wybrać region i rodzaj opału, jaki i nas interesuje (np. orzech, pelet lub ekogroszek), a strona pokaże wszystkie punkty sprzedażowe w twoim rejonie wraz z cenami. Gdzie znajdziemy najtańszy węgiel w woj. lubelskim?

- Portal służy prezentowaniu odbiorcom i klientom indywidualnym cen węgla oferowanego przez przedsiębiorców wpisanych na listę Pośredniczących Podmiotów Węglowych. Serwis zbiera informacje o punktach sprzedaży węgla, jego sortymencie, cenie oraz pochodzeniu – napisano w rządowym komunikacie.

Jak dodano, na portalu można znaleźć dostawcę węgla w najbliższej lokalizacji oraz informacje o kosztach zakupu opału. Podkreślono, że porównywarka pozwoli klientom na weryfikację sprzedawcy i zaoszczędzenie czasu. Ma także pomóc w uniknięciu nadużyć oraz niesprawdzonych informacji. Portal znajduje się pod adresem https://cieplo.gov.pl.

- Porównywarka cen węgla jest też narzędziem promocyjnym dla sprzedawców. Daje możliwość dotarcia do dużej liczby klientów. Wpłynie na rozpoznawalność przedsiębiorcy w regionie oraz wzbudzi zaufanie do sprzedawcy, który w jasny sposób komunikuje swoje konkurencyjne ceny - wskazała Cyfryzacja KPRM.

Obsługa wyszukiwarki jest prosta. Wybiera się województwo (można także powiat) i rodzaj poszukiwanego węgla. Można wskazać np. groszek, węgiel w kawałkach czy miał albo ekomiał. Można także wybrać, czy towar ma być luzem, czy pakowany.

Gdzie kupić najtańszy węgiel?

Cały czas aktualizowana jest lista potencjalnych punktów sprzedaży.

W woj. lubelskim jest na ten moment ponad 4,6 tys. sprawdzonych punktów, w których można kupić opał. Ceny zaczynają się od 1 tys. zł i kończy na 4,2 tys. zł.

Najtańszy węgiel w regionie znajdziesz: 

Usługi Tartaczne MAJEROWSKI

  • Liśnik Duży-Kolonia (wieś) 50, województwo lubelskie
  • 601 053 282
  • cena: od 1 000 zł za tonę

T2H Sp zo.o.

  • Zamość (miasto), UL. SZCZEBRZESKA 35, województwo lubelskie
  • 668 498 427
  • Cena: od 1300 zł za tonę

Skład Węgla PHU T.Szymajda

  • Bochotnica (wieś), UL. NAŁĘCZOWSKA 59, województwo lubelskie
  • Cena: od 1600 zł za tonę

Jaki kocioł na węgiel wybrać?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE