ESKA Dowozi  - zdjęcie główne

i

Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

ESKA Dowozi w Lublinie! Dziękujemy, że byliście z nami! Podsumowanie akcji

2021-05-28 13:49

Akcja Eska Dowozi w Lublinie wystartowała 10 maja. Przez trzy tygodnie dostarczaliśmy pyszną szamkę i pomarańczowe ESKA BOXY do naszych słuchaczy. Dziękujemy za wasze zaufanie, za możliwość poznania was i waszych rodzin. Przez te trzy tygodnie Radio Eska Lublin robiło wam dzień! Zobaczcie podsumowanie akcji!

Eska Dowozi w Lublinie do Beaty, która podśpiewuje przy pracy [28.05]

Eska Dowozi w Lublinie do Beaty na Czechów

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie do Beaty na Czechów

Co? Minęły już trzy tygodnie? Kiedy to się stało?! Dziś zrealizowaliśmy ostatnią dostawę w ramach Eska Dowozi w Lublinie. W piątek dzień zrobiliśmy Beacie z Czechowa, która do naszej akcji zgłosiła się wierszem. Przyznała nam się, że Radia Eska Lublin słucha podczas pracy zdalnej i czasem nawet zdarza jej się nucić nasze piosenki podczas firmowych spotkań. Postanowiliśmy wpaść do Beaty, a że nie wypada iść w gości z pustymi rękoma, przynieśliśmy kebaby i pomarańczowego ESKA BOXA. 

Posłuchajcie:

ESKA DOWOZI w Lublinie - Beata z Czechowa

Eska Dowozi w Lublinie do Patrycji i jej malutkiego synka [27.05]

Eska Dowozi w Lublinie do Patrycji i jej malutkiego synka

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie do Patrycji i jej malutkiego synka

Dziś, w przedostatnim dniu naszej akcji Eska Dowozi w Lublinie, odwiedziliśmy na Czechowie Patrycję i jej malutkiego synka. Patrycja napisała nam, że chciałaby poznać ekipę Eski Lublin na żywo, bo jak sama przyznała, lubi nas słuchać podczas jazdy samochodem. Postanowiliśmy więc zrobić niespodziankę młodej mamie i wpaść do niej na chwilę z kebabami i wypełnionym po brzegi ESKA BOXEM. Posłuchajcie naszej relacji z tego spotkania:

ESKA DOWOZI w Lublinie - Patrycja z Czechowa

Eska Dowozi w Lublinie do Patryka z Bronowic [26.05]

Eska Dowozi w Lublinie do Patryka z Bronowic

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie do Patryka z Bronowic

Tym razem ekipa #EskaDowozi wybrała się na Bronowice do Patryka. Patryk w zgłoszeniu na dowozi.eska.pl napisał, że Radio Eska Lublin uratowało jego egzamin na prawo jazdy. Postanowiliśmy dowiedzieć się jak to możliwe i wprosiliśmy się do Patryka w gości. A że nie wypada do kogoś przychodzić z pustymi rękami, zgarnęliśmy po drodze kebaby, zapakowaliśmy po brzegi pomarańczowymi gadżetami ESKA BOXA i ruszyliśmy w drogę. 

Posłuchajcie, jak nam wyszła ta dostawa:

ESKA DOWOZI w Lublinie - Patryk z Bronowic

Eska Dowozi w Lublinie do Alberta na LSM [25.05]

Eska Dowozi w Lublinie do Alberta na Bronowice

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie do Alberta na Bronowice

Dziś ekipa Eska Dowozi w Lublinie zawitała na LSMy - jedną z największych dzielnic Lublina. To właśnie tam zaprosił nas Albert, który w zgłoszeniu napisał, że jego córka szaleje na punkcie Radia Eska Lublin (nie dziwimy się temu wcale :D ) i przyszła do niego z prośbą: "Tata załatw mi te gadżety od Eski". A że jak wiadomo, córce ciężko odmówić, Albert wysłał zgłoszenie i razem z córką oczekiwali pomarańczowej ekipy. 

Posłuchajcie:

ESKA DOWOZI w Lublinie - Albert z LSM

Eska Dowozi w Lublinie do studentki Kasi [24.05]

Eska Dowozi w Lublinie do studentki Kasi

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie do studentki Kasi

Przed nami ostatni tydzień Eska Dowozi w Lublinie. Śpieszcie się i zgłaszajcie na dowozi.eska.pl. Weźcie przykład z Kasi - studentki z Wrotkowa, która obecnie, jak większość żaków, uczy się zdalnie i szykuje do letniej sesji. Kasia napisała do nas z prośbą o "poratowanie" i zmotywowanie do nauki. Czy motywująco podziałają na nią kebaby i wypakowany po brzegi pomarańczowymi gadżetami ESKA BOX? Posłuchacie:

ESKA DOWOZI w Lublinie - Katarzyna z Wrotkowa

Eska Dowozi na krańce Lublina [21.05]

Eska Dowozi do Magdy na kraniec Lublina

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi do Magdy na kraniec Lublina

Tak się jakoś już utarło, że nasza eskowa ekipa odwiedza z akcją Eska Dowozi krańce naszego pięknego miasta. Tym razem w swoje progi zaprosiła nas Magda, która wraz ze swoim chłopakiem mieszka na pograniczu Lublina i Konopnicy. W zgłoszeniu Magda napisała, że oboje z chłopakiem studiują, a w wolnych chwilach oddają się w 100 proc. swojemu hobby – e-sportowi.

A jaki prezent można zrobić studentom zajaranym e-sportem? Dobra szamka i wypełnione po brzegi ESKA BOXY na pewno znajdują się w TOP trzy najlepszych prezentów.

Posłuchajcie, jak było na dowozie u Magdy

ESKA DOWOZI - Magda z "samego końca Lublina":

Eska Dowozi do Karoliny na Węglin [20.05]

Eska Dowozi do Karoliny na Węglin

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi do Karoliny na Węglin

Ręka w górę, kto ostatni rok spędził na pracy zdalnej? Rękę podniosła m.in. Karolina, która jak sama przyznaje ma już dość oglądania ludzi wyłącznie na monitorze i z chęcią pozna na żywo ekipę Eski Lublin. Nas dwa razy zapraszać nie trzeba – chwyciliśmy w dłoń kebaby i ESKA BOXA z pomarańczowymi gadżetami i pognaliśmy na Węglin do Karoliny.

Jak nam się udała ta dostawa? Posłuchajcie:

ESKA DOWOZI - Karolina z Węglina

Eska Dowozi do Damiana, któremu zepsuła się lodówka [19.05]

Eska Dowozi w Lublinie do Damiana

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie do Damiana

Ekipa Eska Dowozi pojechała dziś ze specjalną misją do Damiana, który mieszka na Czubach. Damian zgłosił się do nas ponieważ... zepsuła mu się lodówka. Nie ma nic smutniejszego niż widok nienadającego się do spożycia jedzenia i wizja zapłaty miliona monet za naprawę urządzenia. Zapakowaliśmy więc cieplutkie kebaby, wypełniliśmy po brzegi ESKA BOXA i ruszyliśmy na ratunek. Jak nam wyszło? Posłuchajcie

ESKA DOWOZI - Damian z zepsutą lodówką:

Eska Dowozi w Lublinie na Bronowice do Sylwii [18.05]

Eska Dowozi w Lublinie do Sylwii z Bronowic

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie do Sylwii z Bronowic

Dziś nasza ekipa spotkała się na Bronowicach z Sylwią, która jak sama nam napisała w zgłoszeniu "jest szalona", a spotkanie z ekipą Eski będzie super niespodzianką dla jej córki. Zapakowaliśmy ESKA BOXA i kebaby i ruszyliśmy w trasę. Na miejscu oprócz Sylwii przywitał nas także jej piesek. Okazuje się, że Sylwia uwielbia robić niespodzianki rodzinie, jest fanką kolorowych włosów i nietypowych bibelotów.

Posłuchajcie!

ESKA DOWOZI - Sylwia z Bronowic

Eska Dowozi w Lublinie do Moniki, która siedzi sama w czterech ścianach [17.05]

Eska Dowozi w Lublinie. Monika

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie. Monika

#EskaDowozi w Lublinie wkroczyła w poniedziałek z przytupem. Dziś ekipa Eski Lublin odwiedziła Monikę, która z powodu pandemii prawie w ogóle nie wychodzi z domu. W zgłoszeniu Monika napisała, że dziczeje już w domu. Postanowiliśmy więc trochę ją pocieszyć i zawędrowaliśmy na Czuby z pysznymi kebabami i ESKA BOXAMI. Sądząc po uśmiechu zrobiliśmy jej dzień. 

Posłuchajcie:

ESKA DOWOZI - Monika z dzielnicy Czuby:

ESKA Dowozi w Lublinie na pomoc uziemionej w domu Ewie [14.05]

Eska Dowozi w Lublinie do Ewy ze Sławinka

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie do Ewy ze Sławinka

"Przyjedźcie do mnie, bo jestem uziemiona w domu" - napisała do nas Ewa. Zabraliśmy więc nasze ESKA BOXY i kebaby i ruszyliśmy, tym razem na Sławinek. Ewa przywitała nas o kuli, ale z uśmiechem na ustach. Jak sama przyznała, nabawiła się "awarii bioderka" i przez jakiś czas musi ograniczyć podróże. Ale nie ma tego złego - mąż pani Ewy śmieje się, że teraz jest jeszcze cenniejsza, dzięki tytanowej płytce w biodrze. 

Posłuchajcie relacji z naszej wizyty u pani Ewy, a jeśli i wy chcecie, żeby Eska zrobiła wam dzień - zgłaszajcie się na dowozi.eska.pl i do zobaczenia!

ESKA DOWOZI - Ewa ze Sławinka

Eska Dowozi w Lublinie tam gdzie wrony zawracają [13.05]

Eska Dowozi w Lublinie. Dziś jesteśmy u Beaty

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie. Dziś jesteśmy u Beaty

"Przyjedźcie do mnie, tam gdzie wrony zawracają" - takie zaproszenie dostała ekipa Radia Eska. Dwa razy nie trzeba nam powtarzać, szczególnie, że lubimy ciekawostki ornitologiczne. Zaproszenie wysłała do nas Beata, która mieszka z partnerem i synem na Węglinku. Beata przyznała, że uwielbia swoją dzielnicę. Postanowiliśmy się przekonać jak daleko jest z centrum na sam koniec miasta. Okazało się, że całkiem blisko - kebaby dojechały cieplutkie. Dorzuciliśmy do nich też nasze ESKA BOXY. 

Posłuchajcie!

ESKA DOWOZI - Beata z Węglinka, mama pracująca z domu

Eska dowozi w Lublinie. Dziś karmimy informatyków [12.05]

Eska Dowozi w Lublinie. Dziś z wizytą u przyszłych informatyków

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi w Lublinie. Dziś z wizytą u przyszłych informatyków

W środę ekipa Eska Lublin w ramach Eska Dowozi odwiedziła jeden z najdłuższych bloków w Lublinie. Przy ul. Balladyny na naszego reportera czekali głodni przyszli informatycy. Chłopaki uczą się razem w technikum (teraz zdalnie), ale żeby nie tracić możliwości zdobywania praktycznych umiejętności, spotykają się i razem uczą. Postanowiliśmy ich wspomóc pysznymi kebabami (w tym jednym bez marchewki) i naszymi ESKA BOXAMI, w których oprócz kubków i maseczek ochronnych znalazły się też cukierki i lizaki. To tak jakby komuś trzeba było szybko podnieść cukier ;)

Do kogo zapukamy jutro? Słuchajcie nas na 103,6 FM i śledźcie na profilu na facebooku.

ESKA DOWOZI - przyszli informatycy z LSM-ów

Eska dowozi w Lublinie. Dziś jesteśmy u Gosi [11.05]

Eska Dowozi do Gosi z Kalinowszczyzny

i

Autor: Bartłomiej Ważny Eska Dowozi do Gosi z Kalinowszczyzny

We wtorek spotkaliśmy się z Gosią z Kalinowszczyzny. Gosia przywitała nas w iście wiosennej stylizacji. Nie było łatwo - z cieplutkimi kebabami w jednej i eskowym boxem w drugiej ręce, nasz reporter musiał wspiąć się na czwarte piętro. Opłacało się, bo na miejscu czekały na nas komplementy od Gosi: "Dobra ekipa jest w Esce" - pochwaliła nas nasza słuchaczka. Ciężko się z nią nie zgodzić. Całej rozmowy z Gosią możecie posłuchać poniżej, a jeśli chcecie wiedzieć do kogo zapukamy jutro i w najbliższych dniach, słuchajcie Radia Eska Lublin i wpadajcie na naszą stronę internetową eska.pl/lublin

ESKA DOWOZI: Gosia z Kalinowszczyzny

Eska Dowozi w Lublinie. Pierwszy dowóz za nami [10.05]

#EskaDowozi Pierwszy dowóz do pani Kasi i jej rodziny

i

Autor: Bartłomiej Ważny #EskaDowozi Pierwszy dowóz do pani Kasi i jej rodziny

W ten piękny, słoneczny poniedziałek reporter Radia Eska Lublin dostał zaproszenie na Tatary, do pani Kasi i jej rodziny. Na miejscu całe show zgarnęły dwa psy, które, jak przyznała pani Kasia, "nie gryzą, od razu pożerają w całości" :)

Na szczęście nasz reporter przekupił je cieplutkimi kebabami. Razem z nimi dostarczył też Eska BOX z fantastycznymi eskowymi gadżetami. Akcja Eska Dowozi w Lublinie ruszyła z kopyta. Śledźcie nas! Codziennie dostarczamy jedzonko dla naszych słuchaczy.

ESKA DOWOZI: Kasia z lubelskich Tatarów

Eska Dowozi w Lublinie [Jak się zgłosić?]

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Lublin 103,6FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Jeśli chcecie, żeby do waszych drzwi zapukała ekipa ESKI z pysznym, gorącym jedzonkiem i eskowymi gadżetami zgłoście się do akcji na stronie dowozi.eska.pl. Akcja potrwa do 28 maja, więc macie sporo czasu.

Relacji z ESKA Dowozi będziecie mogli posłuchać na antenie ESKI Lublin, a zdjęcia z dowozu na pewno znajdą się na naszej stronie internetowej eska.pl i na naszym fanpage’u na Facebooku. Do zobaczenia!

Zobaczcie galerię z nagrodami!

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE