Dzieci "Murem za polskim mundurem". Uczniowie wysłali czekoladę dla żołnierzy na granicy na osłodę ich służby

2021-11-30 13:29
Słodka paczka dla żołnierzy na granicy
Autor: Policja Lubelska Słodka paczka dla żołnierzy na granicy

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Misiach włączyły się w akcję wspierającą żołnierzy, którzy służą na polskiej granicy. W ramach ogólnopolskiej akcji "Murem za polskim mundurem" uczniowie w wielu szkołach wykonują dla mundurowych laurki jako podziękowanie za ich służbę. Uczniowie z tej szkoły postanowili w trochę inny sposób osłodzić funkcjonariuszom ich służbę.

Dzieci "Murem za polskim mundurem"

Pudełko pełne czekolad  przekazały dzieci z jednej ze szkół policjantowi, z prośbą o przekazanie jej żołnierzom na granicy. Policjant akurat był w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Misiach na zajęciach edukacyjnych na których przypominał uczniom, jak ważna jest znajomość przepisów drogowych i noszenie odblasków, które gwarantują dzieciom lepszą widoczność na lokalnych drogach. Dzielnicowy międzyrzeckiego komisariatu miał odebrać od dzieci laurki, które większość uczniów przygotowuje w ramach ogólnopolskiej akcji „Murem za polskim mundurem”. Jednak zamiast laurek uczniowie postanowili zebrać słodycze dla żołnierzy, które mają osłodzić im nieco ich służbę. Zebrane słodycze trafią do funkcjonariuszy, którzy już od wielu tygodni pełnią służbę na terenie powiatu bialskiego strzegąc granicy z Białorusią.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE