Dni Kariery AIESEC 2021 tym razem w internecie (zdjęcie ilustracyjne)

i

Autor: Polina Zimmerman / Pexels Dni Kariery AIESEC 2021 tym razem w internecie (zdjęcie ilustracyjne)

Dni Kariery AIESEC tym razem w internecie. Ale nadal będzie ciekawie!

2021-03-31 15:55

Jedna z największych organizacji studenckich na świecie znowu wyciąga pomocną dłoń do młodych osób. Tym razem - z uwagi na pandemię - Dni Kariery organizowane przez AIESEC odbędą się w internecie. Sprawdźcie szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia!

Dni Kariery to już od kilku lat największe targi pracy, praktyk i staży, organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. Podczas wirtualnego wydarzenia, pracodawcy z różnych branż i uczestnicy z całej Polski, dyskutować będą o rynku pracy w Polsce. Można będzie podpytać o warunki zatrudnienia, o dobre rady dla rozpoczynającego swoją karierę, ale też dowiedzieć się, jak dobrze zaprezentować siebie przyszłemu pracodawcy.

W trakcie wydarzenia, odbędą się m. in. wirtualne prezentacje poszczególnych firm. Można będzie dzięki temu dowiedzieć się, czy dana oferta nas zainteresuje, czy jednak szukamy innej drogi kariery. Będzie to jednak doskonała możliwość sprawdzenia przyszłego, potencjalnego miejsca pracy. Podczas godzinnej prezentacji, student dowie się, czym firma się zajmuje oraz jakie możliwości rozwoju posiada.

W planach są też indywidualne konsultacje z przedstawicielami firm. W ten sposób, można poznać chociażby szczegóły rozmowy kwalifikacyjnej.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba najpierw pobrać wirtualny bilet. Ten jest oczywiście darmowy.

Wydarzenie zaplanowano na 13 kwietnia, a szczegóły znajdziecie na stronie dni kariery.pl

Jak mieszkańcy Lublina reagują na zaostrzenie lockdownu? Reakcje są skrajne
Sonda
13 dni wolnych to wystarczająca liczba?