Amelia Puchalska zachwyciła w „The Voice Kids”!

i

Autor: screen z wideo youtube.com/The Voice Kids Poland

TALENT SHOW

Amelia Puchalska zachwyciła w „The Voice Kids”! Nastolatka z woj. lubelskiego odwróciła wszystkie fotele!

2024-02-26 12:27

Ruszyła siódma edycja polskiej odsłony talent show „The Voice Kids”. Podczas pierwszych Przesłuchań w ciemno wystąpiła Amelia Puchalska, pochodząca z województwa lubelskiego. Nastolatka oczarowała trenerów swoim wykonem utworu pt. „Maria” i tym samym odwróciła wszystkie fotele! Czyją drużynę wybrała?

Amelia Puchalska w „The Voice Kids”

W sobotę (24 lutego) na antenie TVP2 ruszyła siódma edycja „The Voice Kids”. W tym sezonie uczestnicy walczą o dostanie się do jednej z trzech drużyn prowadzonych przez trenerów: Cleo, Nataszę Urbańską oraz Tomsona i Barona. Podczas pierwszych Przesłuchań w ciemno w najnowszej edycji talent show można już było usłyszeć pochodzącą z woj. lubelskiego Amelię Puchalską. 14-latka zaśpiewała na scenie utwór z repertuaru grupy Blondie pt. „Maria” i zachwyciła swoim wykonem nie tylko publiczność zgromadzoną w studiu, ale przede wszystkim trenerów, obracając wszystkie fotele!

Koniecznie zobaczcie ten wykon!

Po zakończeniu występu trenerzy chcieli posłuchać Amelii także w bardziej balladowej odsłonie, dlatego została ona poproszona o dodatkowy wykon i wtedy zaprezentowała „10 przykazań” z repertuaru zespołu Bajm.

„Ja zaniemówiłam. To jest ogromny dar, że potrafisz manewrować w takiej ogromnej skali i masz tą taką swoją osobistą, niepowtarzalną barwę” – mówiła Natasza Urbańska.

„Jesteś odważna, piękna i masz przepiękny wokal” – podsumowała Cleo.

Finalnie Amelia zdecydowała, że chce dołączyć do drużyny Tomsona i Barona.

Kim jest Amelia Puchalska?

Amelia Puchalska to nastolatka pochodząca z Lubelszczyzny. Aktualnie uczęszcza do pierwszej klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim. Muzyka towarzyszy jej od małego, a swój warsztat wokalny ćwiczy od szóstego roku życia. Jest także absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. W przyszłości chciałaby zostać stomatolożką, by, jak sama mówi, „rozdawać ludziom piękne uśmiechy”, ale nie zamierza też porzucać muzyki. Wśród swoich ulubionych hobby wymienia także m.in. jazdę na nartach i podróżowanie.

„The Voice Kids” można oglądać w soboty o godz. 20 na antenie TVP2.

Zobacz także: To najdalsza obserwacja Tatr z terenu Polski w historii! Nowy rekord padł na Lubelszczyźnie