Agresywny mężczyzna niszczył przypadkowe samochody metalowym prętem!

2022-10-25 12:57
Zdjęcie z interwencji Policji
Autor: fot. Policja Lubelska

Policjanci zatrzymali wczoraj (24 października) na drodze wojewódzkiej numer 850 w miejscowości Czartowczyk agresywnego mężczyznę, który przy użyciu metalowego pręta uszkodził sześć przejeżdżających tą drogą pojazdów.

Wybijał szyby i uszkodził karoserię w samochodach

Do nietypowego zdarzenia doszło 24 października przed godziną 16. Funkcjonariusze z tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie od mieszkanki gminy Tyszowce. Kobieta zgłosiła, że jej pobudzony i agresywny 39-letni syn wybiegł z domu z metalowym prętem i pobiegł w kierunku miejscowości Czartowczyk. Policjanci znaleźli mężczyznę na drodze wojewódzkiej numer 850. 39-latek uderzał metalowym prętem w przejeżdżające drogą pojazdy. W ten sposób uszkodził sześć samochodów, wybijając w nich szyby i niszcząc karoserię. Policjanci obezwładnili agresora, który ze względu na nietypowe zachowanie został przewieziony do szpitala. Policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia i uszkodzonych pojazdów. Ustalana jest wartość poniesionych strat.

Lublin. W powietrzu unosi się zapach konopi. Trwa konopiobranie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE