Czy 15 sierpnia 2022 McDonald's jest otwarty? Restauracje w Lublinie

2022-08-11 12:51
McDonald's w Lublinie
Autor: fot. Katarzyna Rybacka

Przed nami długi weekend. 15 sierpnia to dzień wolny od pracy co oznacza, że większość sklepów będzie zamknięte. Jeśli nie lubicie gotować i macie ochotę zjeść fast food na mieście to może wam się przydać informacja o tym które restauracje i McDonald’s będą czynne tego dnia. Listę otwartych tego dnia restauracji znajdziecie w artykule.

Który McDonald's jest otwarty 15 sierpnia?

Przed nami długi weekend. 15 sierpnia przypada państwowe święto Wojska Polskiego oraz kościelna uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym roku te święta obchodzimy w poniedziałek, zatem szykuje się naprawdę długi weekend, do którego należy dobrze się przygotować, bo jest to dzień wolny od pracy co oznacza, że większość sklepów będzie zamknięte. Jeśli nie lubicie z góry planować posiłków i macie ochotę zjeść fast food na mieście to może wam się przydać informacja o tym czy i które restauracje najpopularniejszej sieci fast food, czyli McDonald’s będą czynne tego dnia. Sprawdziliśmy, które restauracje McDonald’s w Lublinie będą otwarte tego dnia. Większość restauracji tej sieci w Lublinie będzie otwartych w poniedziałek, 15 sierpnia, ale nie wszystkie. W naszym mieście jest 7 restauracji tej sieci.

W najbliższy poniedziałek otwarte będą restauracje McDonald’s na ulicach: ul. Lipowa 13, ul. Chemiczna 5, ul. Krakowskie Przedmieście 52, ul. Puławska 40, Al. Spółdzielczości Pracy 34 i ul. Kraśnicka 130. Wszystkie wymienione lokale będą pracowały w zwyczajnych godzinach pracy.

Hamburgera nie zjecie tego dnia jedynie w restauracji w Al. Unii Lubelskiej 2. Ten lokal 15 sierpnia będzie zamknięty.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE