Złodziej chciał ukryć się przed policją. Wjechał w pole kukurydzy i... ROZEBRAŁ SIĘ DO NAGA

2021-07-09 14:40
Złodziej chciał ukryć się przed policją. Wjechał w pole kukurydzy i... ROZEBRAŁ SIĘ DO NAGA
Autor: KMP Łomża Złodziej chciał ukryć się przed policją. Wjechał w pole kukurydzy i... ROZEBRAŁ SIĘ DO NAGA

Kierowca opla najpierw ukradł piwo i papierosy, a później nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. By ukryć się przed policją, wjechał w pole kukurydzy, rozebrał się do naga i myślał, że nikt go nie znajdzie. Policjanci jednak nie dali za wygraną. Poprosili o pomoc przejeżdżającego kierowcę ciężarówki i z naczepy pojazdu wypatrzyli złodzieja.

Do zdarzenia doszło w czwartek (8 lipca). Wówczas policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w sklepie w Burzynie. - Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wszedł do sklepu, ukradł piwo i papierosy, wsiadł do swojego samochodu i odjechał. Z relacji właścicielki wynikało, że samochód, którym odjechał, był niebieski. Patrolujący pobliską miejscowość funkcjonariusze zauważyli taki samochód na jednej z dróg. Kierowca nie reagował na sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Ucieczka nie trwała jednak długo. Mężczyzna wjechał w pole kukurydzy i tam próbował schować się przed mundurowymi. - Policjanci, mając problem z wypatrzeniem mężczyzny w wysokiej kukurydzy, poprosili o pomoc przejeżdżającego kierowcę ciężarówki. Z naczepy tego samochodu było widać znacznie więcej. Stamtąd wypatrzyli uciekiniera. 37-latek został zatrzymany, był nagi. Jak ustalili policjanci, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary roku i 2 miesięcy za kradzież z włamaniem - podaje biuro prasowe policji.

Zgodnie z kodeksem karnym za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Raport z anteny 9.07, godz.10

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE