Wyjątkowy pokaz w Łomży - kaskaderzy filmowi dali ekstremalny popis [FOTO i WIDEO]

2020-09-17 13:34 mszzz

Ryk silników, zapach palonej gumy i dużo ognia i dymu! Kaskaderzy filmowi z Polski, Czech i Słowacji dali wczoraj (16.09) wielki popis swoich umiejętności. Sprawcami zamieszania była grupa Extrem Cascaders Team. Czytaj dalej na Łomża.eska.pl

Było głośno, ekstremalnie i odjazdowo! Kaskaderzy filmowi pokazali, tłumnie zebranym, mieszkańcom Łomży i okolic to, co potrafią najlepiej, czyli drift, przejazdy przez ścianę ognia czy jazdę na dwóch kołach samochodów. Wielką (i to dosłownie) atrakcją, szczególnie dla tych najmłodszych, były przejazdy monster trucków i pokaz autorobota.

To była spora dawka pozytywnej, muzycznej energii z ogniem i dymem w tle. Miłośnicy motoryzacji, w tym ekstremalnym wydaniu, na pewno nie mogli się nudzić. Dodatkową atrakcją, szczególnie dla najmłodszych widzów, były darmowe przejażdżki monster truckami. Mogli tez zobaczyć jedynego w Polsce dragstera!

Impreza odbyła się na parkingu przy Parku Wodnym w Łomży. To był drugi pokaz tej ekipy kaskaderów w naszym mieście. Widowisko, po raz kolejny, zgromadziło masę głodnych motoryzacyjnych wrażeń nie tylko z naszego miasta, ale i regionu.

Pokaz kaskaderów w Łomży

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.