Mały Książę zawita w Łomży. Nowa premiera w TLiA w Łomży

2021-09-30 12:35
Mały Książę
Autor: mżet

Teatr Lalki i Aktora rozpoczyna nowy sezon artystyczny premierą "Małego Księcia". To adaptacja słynnej lektury Antoine de Saint-Exupéry’ego w reżyserii Jarosława Antoniuka. Premierowy spektakl już w najbliższą sobotę (2.10).

W najbliższą sobotę widzimy się w teatrze! - TLiA w Łomży zaprasza mniejszych i trochę większych widzów na swój nowy spektakl. Tym razem aktorzy przeniosą Was do świata "Małego Księcia".

Widowisko dedykowane jest zarówno dzieciom starszym, jak i dorosłym, bowiem skłania do refleksji nad tym, do czego dążymy i czego poszukujemy. Świat dorosłych, których Mały Książę spotyka podczas swojej podróży, jest niezrozumiały, pełen absurdów i bezsensowny. Pilot i Książę umiejętnie wymykają się uproszczonej fuzji tożsamości - czytamy na stronie Teatru Lalki i Aktora. 

Reżyserem spektaklu jest Jarosław Antoniuk- dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Łomży, za choreografię odpowiada Marzena Biesiadecka, a muzykę do spektaklu skomponował Grzegorz Turnau.

"Mały Książę" to tylko jedna z zapowiadanych na ten sezon premier-  łomżyński teatr zapowiada jeszcze dwie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE