Mały Książę zawita w Łomży. Nowa premiera w TLiA w Łomży

2021-09-30 12:35
Mały Książę
Autor: mżet

Teatr Lalki i Aktora rozpoczyna nowy sezon artystyczny premierą "Małego Księcia". To adaptacja słynnej lektury Antoine de Saint-Exupéry’ego w reżyserii Jarosława Antoniuka. Premierowy spektakl już w najbliższą sobotę (2.10).

W najbliższą sobotę widzimy się w teatrze! - TLiA w Łomży zaprasza mniejszych i trochę większych widzów na swój nowy spektakl. Tym razem aktorzy przeniosą Was do świata "Małego Księcia".

Widowisko dedykowane jest zarówno dzieciom starszym, jak i dorosłym, bowiem skłania do refleksji nad tym, do czego dążymy i czego poszukujemy. Świat dorosłych, których Mały Książę spotyka podczas swojej podróży, jest niezrozumiały, pełen absurdów i bezsensowny. Pilot i Książę umiejętnie wymykają się uproszczonej fuzji tożsamości - czytamy na stronie Teatru Lalki i Aktora. 

Reżyserem spektaklu jest Jarosław Antoniuk- dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Łomży, za choreografię odpowiada Marzena Biesiadecka, a muzykę do spektaklu skomponował Grzegorz Turnau.

"Mały Książę" to tylko jedna z zapowiadanych na ten sezon premier-  łomżyński teatr zapowiada jeszcze dwie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE