Problemy ze składaniem wniosków o wydawnie dowodu

i

Autor: mszzz

URZĄD MIEJSKI

Łomża. Będą problemy ze składaniem wniosków o wydanie dowodu osobistego

2023-03-30 14:43

Problemy są spowodowane zaplanowanymi pracami serwisowymi w Systemie Rejestrów Państwowych. Oznacza to, że osoby, które będą chciały złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego muszą liczyć się z utrudnieniami. Szczegóły poniżej.

Osoby, które na jutro (31.03) zaplanowały sobie wizytę w Urzędzie Miejskim w Łomży w sprawie dowodu osobistego, muszą liczyć się z utrudnieniami. Jutro w łomżyńskim ratuszu będzie przerwa techniczna w działaniu rejestru dowodów osobistych.

W najbliższy piątek wnioski o wydanie dowodu osobistego i wnioski o nadanie numeru PESEL dla obywateli Ukrainy będą przyjmowane tylko do godz. 13:00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE