Juwenalia ANSŁ 2022. Wiemy, co będzie się działo!

2022-05-27 12:23
Juwenalia ANSŁ 2022. Wiemy, co będzie się działo!
Autor: mszzz/Juwenalia ANSŁ 2022. Wiemy, co będzie się działo!

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze święto studentów! Przed nami Juwenalia Akademii Nauk Stosowanych w Łomży. Tydzień kultury studenckiej rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, natomiast na piątek zaplanowano koncerty. Szczegóły w artykule.

Po pandemicznej przerwie wracają do gry! Studenci z Akademii Nauk Stosowanych w Łomży już w poniedziałek rozpoczną wielkie świętowanie. 30 maja rozpocznie się Tydzień Kultury Studenckiej. Będzie działo się sporo, co dokładnie?

Juwenalia 2022 w Łomży

Studenci świętowanie rozpoczną o 12:00 od Mszy Świętej. We wtorek 31 maja Prezydent Miasta Łomża uroczyście przekaże studentom klucze do miasta oraz odbędzie się Wielkie Studenckie Grillowanie.

W czwartek 2 czerwca studenci zapraszają na międzypokoleniową integrację podczas Nestoraliów. A to, na co czekają wszyscy odbędzie się w piątek 3 czerwca. Chodzi oczywiście o koncerty. Kto wystąpi w tym roku?

Koncert finałowy tegorocznych Juwenaliów odbędzie się na łomżyńskiej Muszli Koncertowej. Przed studentami oraz łomżyńską widownią zaprezentują się wykonawcy reprezentujący różne gatunki muzyczne: Rafał „Blvckbird” Gorela, Błażej Trzaska, Jorrgus, Funkasanki. Gwiazdą wieczoru będzie urodzony w Olsztynie, wychowany na paryskim osiedlu Bartosz Krupka znany jako KABE.

Po przerwie spowodowanej pandemią wróciły juwenalia, tak bawią się studenci.
Juwenalia ANSŁ 2022. Wiemy, co będzie się działo!
Autor: mszzz/Juwenalia ANSŁ 2022. Wiemy, co będzie się działo!

Samorząd studencki ANSŁ do świętowania zaprasza nie tylko studentów, ale i wszystkich mieszkańców Łomży i regionu.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE