31. Finał WOŚP w Łomży i w Piątnicy. Znamy szczegóły wydarzenia!

2023-01-25 11:54
31. Finał WOŚP w Łomży i w Piątnicy. Znamy szczegóły wydarzenia!
Autor: mszzz

W tym roku wydarzenia w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędą się w Łomży i w Piątnicy. Na scenie głównej w Łomży będą koncerty, pokazy czy licytacje, natomiast w Piątnicy animacje czy malowanie twarzy dla dzieciaków.

Zaledwie kilka dni dzieli nas od 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku mieszkańcy Łomży i regionu będą mieli do dyspozycji dwie sceny. Jedną w Hali Kultury, gdzie odbędą się koncerty, pokazy czy licytacje. To tam znajdzie się tegoroczne centrum dowodzenia WOŚP.

Druga "wośpowa" scena będzie w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy. Tam zaplanowano głównie atrakcje rodzinne - czyli np. animacje czy malowanie twarzy.

Finał WOŚP w Hali Kultury w Łomży

Wielkie granie w Hali Kultury rozpocznie się o 12:00 i potrwa do 20:00.

12:00 – Rozpoczęcie 31. Finału WOŚP

12:15 – Zespół FAJZER

12:25 – Zespół Shock

12:45 – Gwiazdeczki - Elżbieta Komorowska

13:10 – Zumba Kids – dzieci ze Szkół Katolickich - Elżbieta Komorowska

13:18 – Zumba – Elżbieta Komorowska

13:35 – Elite - Ewelina Góralczuk - Dziedzic

14:10 – Studio Wokalne eMDek - Magda Sinoff

15:15Waterside

16:15Leczsami

17:10ALEKSANDERWIELKI

18:05Holy Water

18:53 – BK Step - The Sharp One Crew

19:00Julita Kaczyńska

19:45 – Minuta ciszy dla Kasi Kuklińskiej, Pawła Adamowicza

19:45 - podziękowania, wystąpienia

ok. 20.00 koniec wydarzenia

Finał WOŚP w Gminnej Sali Sportowej w Piątnicy

Piątnicka scena ruszy o 15:00, a koniec zaplanowano o 20:00. Co będzie się tam działo?

Przygotowano atrakcje rodzinne - malowanie twarzy, animacje, fotobudkę, jedzenie. Będą też pokazy i różne licytacje.

Wolontariusze, w tym roku jest ich 100, ruszą w teren już o 7:00. Można będzie ich spotkać na ulicach na terenie Łomży, Gmin Piatnica, Jedwabne, Łomża czy Stawiski. Z uwagi na to, że będzie to niedziela handlowa, wolontariuszy spotkamy też przy większych sklepach.

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu łomżyńskiego na nasze imprezy i do wspólnego grania. Będzie działo się naprawdę bardzo dużo i każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy też do udziału w naszych licytacjach - stacjonarnych i internetowych. Cieszymy się, że po raz kolejny wspólnie możemy zadbać o małych i dużych, żeby potrzebny sprzęt trafiał do naszych szpitali i ratował życie i zdrowie - mówiła podczas konferencji Monika Orłowska, szefowa łomżyńskiego sztabu.

Frekwencja, jeśli chodzi o artystów, dopisała jak zwykle. I w tym roku zagrają z nami artyści, którzy już z nami grali. Tak się przyzwyczaili do atmosfery tego koncertu i tak im odpowiada ta nasza scena, nieważne gdzie zlokalizowana, że zagrają z nami po raz kolejny. Chciałam powiedzieć najpierw, że most nas dzieli, ale on nas łączy, więc to jest odległość tylko jednego mostu, więc naprawdę można być i tu, i tu. W każdym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy - mówiła Alicja Łepkowska-Gołaś z łomżyńskiego sztabu.

Poniżej można zobaczyć to, co działo się w poprzednią niedzielę. Tegoroczny finał WOŚP wsparły morsy z Łomży i regionu, a także śmiałkowie startujący w WOŚPogeddonie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE