Pomoc potrzebującym

Zbiórka dla Fundacji Azyl. Zwierzęta na co dzień pomagają pacjentom ZOL-u w Konstantynowie Łódzkim

2024-04-19 13:29

Trwa zbiórka dla Fundacji Azyl, zajmującej się porzuconymi zwierzętami. Jak się okazuje, psy i koty czy króliki aktywnie uczestniczą w życiu pacjentów z ZOL-u w Konstantynowie Łódzkim, gdzie prowadzona jest animaloterapia. I to właśnie Zakład Opiekuńczo Leczniczy jest współorganizatorem zbiórki. Co można oddać, by pomóc zwierzakom i gdzie? Wyjaśniamy.

Fundacja Azyl pomaga wszystkim zwierzętom. A one pomagają innym

Fundacja działa na terenie Łodzi i okolic od 2008. Priorytetem działalności jest ograniczenie bezdomności zwierząt. Dlatego też każde zwierzę, w miarę możliwości fundacja sterylizuje i kastruje. Dodatkowo, podopieczni są oznaczani microchipem, aby jeśli zaginie szybciej trafiło do swojego domu.

Psy, koty, ale również króliki na co dzień pomagają również innym. Zwierzęta aktywnie biorą udział w animaloterapii w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym Fel-Med w Konstantynowie Łódzkim. Dzięki temu zarówno podopieczni fundacji, jak i zakładu, mogą poczuć miłość i przekazywać ją dalej.

Zbiórka dla Fundacji Azyl. Co potrzeba i gdzie oddawać dary?

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Fel-Med filia w Konstantynowie Łódzkim oraz Konstantynowska Akademia Sportu zorganizowało zbiórkę darów dla podopiecznych Fundacji Azyl, która trwa od 18 kwietnia do 2 maja 2024 roku.

Co jest potrzebne fundacji? Przede wszystkim:

  • sucha i mokra karma dla psów, kotów i królików;
  • stare poszewki, prześcieradła, ręczniki i koce;
  • podkłady, ręczniki papierowe, środki czystości.

Zorganizowano dwa punkty, w których można oddawać dary. Jest to Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Fel-Med (ul. Lutomierska 26-30a, Konstantynów Łódzki) oraz Konstantynowska Akademia Sportu (Plac Wolności 60, Konstantynów Łódzki).

Sandra Kubicka zbulwersowana zachowaniem lekarza z Ukrainy. Szokujące traktowanie!
plakat

i

Autor: ZOL Konstantynów Łódzki
Sonda
Pomagasz schroniskom?