włamywacz

i

Autor: Policja Koluszki

Zatrzymano mężczyznę, który zdemolował własne mieszkanie. Wcześniej włamał się do pobliskiego domu

2023-02-09 12:36

Policjanci z Koluszek zatrzymali mężczyznę, który demolował własne mieszkanie. Podczas interwencji 33-latek zachowywał się wulgarnie, nie chciał wpuścić funkcjonariuszy do środka. Jak się później okazało, mężczyzna włamał się także do pobliskiego domu. Usłyszał łącznie 4 zarzuty.

Interwencja policji w mieszkaniu agresywnego mężczyzny

Do zdarzenia doszło 5 lutego lutego 2023 roku rano. Policjanci z Koluszek zostali wezwani do jednego z domów gdzie agresywny mężczyzna demolował mieszkanie.

Przy próbie interwencji 33-latek zachowywał się bardzo agresywnie i wulgarnie, znieważał policjantów. Nie chciał wpuścić policji do środka. Ostatecznie mundurowi musieli obezwładnić go.

Dodatkowo, podczas przeszukania, w jego pokoju znaleziono narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany.

To nie jedyne przewinienie 33-latka. Mężczyzna odpowie też za włamanie

Jak się okazało, w ostatnim czasie mężczyzna  włamał się także do jednego z niezamieszkałych domów w Koluszkach. Tam ukradł nagrzewnicę o wartości 1800 złotych.

Usłyszał łącznie cztery zarzuty. Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec niego 3-miesięczny areszt.

Ciekawe znaleziska przy Piotrkowskiej. Odkryto je podczas prac na Pasażu Schillera

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE