Policja sygnał

i

Autor: Canva Pro

Zabójstwo Gruzinki w Wieruszowie. Policja poszukuje sprawcy

2023-11-21 11:28

W rozmowie z PAP, oficer prasowy wieruszowskiej policji asp. Piotr Siemicki potwierdził, że trwają poszukiwania sprawcy zabójstwa Gruzinki, którą znaleziono martwą w jednym z domów w Wieruszowie. Kobieta miała ranę ciętą szyi.

Ciało kobiety z raną ciętą znalezione w Wieruszowie

Zdarzenie miało miejsce we wtorek rano, 21 listopada 2023 roku. Do jednego z domów przy ulicy Broniewskiego w miejscowości Wieruszów, został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego.

"Po godz. 4 nad ranem mężczyzna zawiadomił policję, że w mieszkaniu - zajmowanym przez kilku obcokrajowców - ujawnił ciało kobiety" - powiedział policjant w rozmowie z PAP. To Gruzinka w średnim wieku.

Policja poszukuje sprawcy

Obecnie trwają czynności operacyjne pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.

Domniemany sprawca zdarzenia uciekł z miejsca zbrodni, funkcjonariusze mają jego rysopis. W poszukiwaniu funkcjonariuszom pomaga pies tropiący. W akcji uczestniczą też policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Zabójstwo 20–latki przy ul. Bytomskiej w Krakowie

Seria nieszczęść na Legionów trwa. Samochód wpadł w wykop

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE