Wielki boom na korepetycje! Nauczyciele od zajęć dodatkowych mają ręce pełne roboty!

2021-09-27 16:45
Korepetycje
Autor: East News / Wysocki/REPORTER

Szukam osoby do korepetycji z języka angielskiego, matematyki i chemii - takie ogłoszenia coraz częściej pojawiają się na łódzkich grupach w internecie. Uczniowie z łódzkich szkół nie radzą sobie z przyswajaniem wiedzy, mają braki dlatego chodzą na..... korepetycje. Korepetytorzy, którzy prowadzą prywatne lekcje douczające mają ręce pełne roboty, a ich telefon nie przestaje dzwonić.

Muszą tworzyć listy rezerwowe, bo zainteresowanie jest ogromne! Korepetytorzy z Łodzi mają ręce pełne roboty. Młodzież i dziec mają braki po nauczaniu zdalnym i chodzą na prywatne lekcje.​

- Jest koniec września, a telefony nadal dzwonią. Rodzice są tak zdesperowani, że nie przeszkadza im nawet bardzo późna godzina zajęć, a my naprawdę nie mamy już miejsc, więc tworzymy listy rezerwowe - mówi Pani Beata - udzielająca lekcji dodatkowych.

Ja próbowałam znaleźć zajęcia dodatkowe od sierpnia, bez korepetytora byłoby nam ciężko mówi Pani Karolina - mama dwóch dziewczynek z podstawówki.

- Chcę żeby ktoś przypilnował moje dziecko, wyłapał błędy, które popełnia. Dzwoniłam do kilkunastu korepetytorów i jest naprawdę ciężko. Zależy mi, żeby była to osoba kompetentna z dobrym podejściem - dodaje.

Razem z zainteresowaniem wzrosły ceny. Teraz za godzinę zegarową lekcji dodatkowej zapłacimy minimum 100 zł.

Źródło: Wielki boom na korepetycje! Nauczyciele od zajęć dodatkowych mają ręce pełne roboty!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE