wielka szama

i

Autor: mat. prasowe

Wielka Szama powraca do Łodzi! 8 i 9 października ostatnia wielka wyżerka w tym roku!

2022-09-29 15:37

Wielka Szama to największy zlot foodtruckowy w Łodzi. Jesienna edycja odbędzie się 8 i 9 października na parkingu przy Stadionie Miejskim Widzewa. Trzydzieści food trucków zabierze gości w kulinarną podróż dookoła świata.

Jakie smaki będą czekać na najbliższej edycji? Gruzińskie chaczapuri, tajski pad thai, holenderski kapsalon, pastrami i węgierskie langosze. Brzmi dobrze? A to dopiero początek. Nie zabraknie klasyków, czyli soczystych burgerów, belgijski frytek czy chrupiących zapiekanek. Oczywiście będą też pyszne desery, m.in. hiszpańskie churrosy z gorącą nutellą lub owoce w czekoladzie. Informacje o kolejnych food truckach publikowane są na stronie wydarzenia na FB: Wielka Szama w Łodzi!

Wielka Szama to nie tylko dużo pysznego jedzenia, ale też liczne atrakcje dodatkowe. Na najmłodszych czekać będzie strefa dmuchańców. Wszystkie zjedzone kalorie będzie można wyskakać na bajkowych, dmuchanych zabawkach. Starszych uczestników zainteresują zapewne zawody jedzenia na czas, a na całe rodziny czekać będzie rodzinna gra terenowa. Całkiem dorośli znajdą coś dla siebie w strefie piwa regionalnego – Po godzinach, gdzie będzie można posłuchać wielu ciekawostek na temat złocistego trunku oraz wziąć udział w zawodach kapslowania czy też beer pongu. Jak zawsze odbędzie się pokaz warzenia piwa.

Na wydarzenie warto zabrać rodzinę, przyjaciół i wspólnie posmakować tych wszystkich pyszności! Na goście czekać będzie strefa konsumpcyjna oraz strefa chill z leżaczkami i muzyką.

Więcej smacznych informacji i konkursy znajdują się na stronie wydarzenia.

Najważniejsze informacje

Co? Wielka Szama w Łodzi Gdzie? Parking przy Stadionie Miejskim Widzewa Kiedy? 8 i 9 października O której? sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00

Organizator: Festiwal Smaków Food Trucków

Partnerzy główni:

Miejska Arena Kultury i Sportu w Łodzi

Stadion Miejski w Łodzi

Partner:

Browar Amber

Wejściówki na Wielką Szamę do wygrania na antenie Radia Eska Łódź!