Widzew z najlepszymi kibicami w Polsce? Niedługo awansują na pierwsze miejsce

i

Autor: widzew.com

Widzew z najlepszymi kibicami w Polsce? Niedługo awansują na pierwsze miejsce

2023-02-22 9:51

Widzew powrócił do Ekstraklasy po 8 latach i już przodują w pewnej statystyce. Klub może się pochwalić najlepszymi kibicami w Polsce. Podczas meczów domowych wypełniają oni stadion i z przyjemnością jeżdżą na spotkania wyjazdowe.

Kibice Widzewa byli bardzo spragnieni piłki na poziomie Ekstraklasy. O ich głodzie świadczy ogromne zaangażowanie w mecze ich klubu. Na meczach odbywających się przy Piłsudskiego ciężko o wolne miejsce. Podobną tendencję można zauważyć na wyjazdach. Widzewiacy jeszcze znajdują się na drugim miejscu w rankingu frekwencji na wyjazdach. Jeszcze, bo wszystko zmieni się podczas meczu z Legią. Już teraz wiadomo, że w Warszawie pojawi się 1730 kibiców z Łodzi, dzięki czemu średnia na wyjazdach wzrośnie do 1080 osób.

Widzew w tym sezonie czeka jeszcze kilka wyjazdów. Wszystkie odbędą się w ramach ligi, ponieważ klub odpadł już z Pucharu Polski. Według informacji podanych przez gol24.pl, na spotkaniu z Cracovią może pojawić się 750 łódzkich kibiców, z Rakowem Częstochowa 350, z Zagłębiem Lubin 1000.

Polonez dla Łodzi. Zatańczyli maturzyści i pozostali mieszkańcy miasta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE