Weź udział w biegu żeby pomóc dzieciom. Rusza akcja Daj Piątaka

2022-05-23 16:48
Weź udział w biegu żeby pomóc dzieciom. Rusza akcja Daj Piątaka
Autor: Daj Piątaka

Łódzka fundacja ,,Kolorowy świat'' organizuje bieg ,,Daj piątaka'' z którego cały dochód zostanie przekazany na rehabilitację dla najmłodszych. Impreza odbędzie się 11 czerwca.

- Przygotowaliśmy 3 kategorie aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jest bieg dla osób z niepełnosprawnościami ,,Wózki w biegu" 500 metrów, ,,Mały cwaniak" 500 metrów dla dzieciaków i bieg główny na dystansie 5 kilometrów. - mówi Beata Kowalska z fundacji ,,Kolorowy świat''.

- Trasa nie jest przypadkowa. Pierwsza edycja odbyła się właśnie ulicami z dawnej naszej siedziby czyli z Kościelnej do Żabiej, ale potem stwierdziliśmy że dystans jest troszeczkę za krótki więc zrobiliśmy z tego 5 km i tak powstał nasz ,,piątak" - wyjaśnia Piotr Hulewicz, współorganizator.

,,Daj piątaka'' to nie tylko biegi. Na łodzian będą czekać lody, wata cukrowa, dmuchańce i inne atrakcje dla najmłodszych. Start już 11 czerwca od 14:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE