Warsztaty z wypalenia zawodowego. Treningi z psychologiem

2021-11-30 13:13
warsztaty z psychologiem
Autor: Pixabay.com

Treningi z zakresu radzenia sobie ze stresem, warsztaty relaksacyjne, konsultacje z psychologiem oraz zajęcia sportowe. W Łodzi rusza bezpłatny projekt dedykowany osobom, które czują się wypalone zawodowo.

Zajęcia mają zdiagnozować przyczyny kłopotów, a jednocześnie wzmocnić poczucie wartości uczestników – podkreśla prowadząca treningi psycholog Izabela Szafarczyk – Marciniec.

Do projektu mogą zgłaszać się wszyscy, którzy nie radzą sobie ze stresem, tak w życiu osobistym, jak i zawodowym. Wiek nie ma tu znaczenia- mówi Jolanta Baranowska z łódzkiego magistratu. - Na uczestników czekają treningi z zakresu: rozwijania umiejętności społecznych, poczucia własnej wartości, radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie. Będą też treningi relaksacyjne opracowane przez wykwalifikowanych psychologów. Treningi zmniejszają m. in. napięcie mięśni, zużycie tlenu, liczbę uderzeń serca, usprawniając równocześnie pracę mózgu.

Udział w programie trwa ok. 3 miesięcy i obejmuje 10 dwugodzinnych spotkań warsztatowych (radzenia sobie ze stresem, relaksacyjnych) oraz 8 dowolnie wybranych zajęć sportowo - rekreacyjnych. Terminy zajęć są dostosowywane do możliwości czasowych uczestników. W projekcie jest jeszcze 500 wolnych miejsc. A więcej informacji na stronach Wydziału Zdrowia łódzkiego magistratu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE