W Łodzi powstał tor przeszkód dla dzieci i dorosłych! [GALERIA]

2020-03-10 12:51
Tor przeszkód dla każdego
Autor: K Baryga

Ruchome drążki, obręcze, krzywa ściana. W Łodzi powstało centrum rozrywki na wzór toru "Ninja Warrior". Na miejscu będzie można znaleźć tory, o różnych poziomach trudności, dla dzieci jak i dla dorosłych.

Tor przeszkód dla każdego
Autor: K Baryga

To będzie miejsce , w którym rodzice razem z dziećmi spędzą aktywnie czas. W Łodzi powstało Centrum Rozrywki z pierwszą w mieście strefą Royal Ninja mówi Katarzyna Kolejwo - kierownik

- Są to przeszkody polegające na wspinaniu się, zjeździe na tyrolce. Można też przejść po torze złożonym z opon. Cały tor ma przede wszystkim sprawdzić naszą sprawność fizyczną - dodaje.

W poniedziałek (09.03) odbyło się pierwsze testowanie. Do Centrum Rozrywki zajrzały mamy z dzieciakami.

Pan Emilia, mama dwóch chłopców powiedziała nam, że to atrakcja, która pozwoli dzieciom rozładować nadmiar energii. Rodzice mogą aktywnie uczestniczyć w zabawach przechodząc tor razem z pociechami.  Jest jeszcze druga opcja, pijąc kawę w kąciku mogą obserwować jak rozwija się dziecko i jak szybko nawiązuje nowe znajomości.

Tor jest dostępny dla dzieci od 8 roku zycia. Oficjalne otwarcie centrum rozrywki już 13 marca w łódzkiej Manufakturze.

Tor przeszkód dla każdego
Autor: K Baryga
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE