Azyl dla porzuconych zwierząt

i

Autor: Tomasz Popiel

W Lekaszynie powstaje Azyl dla zaadoptowanych zwierząt!

2020-10-28 18:10

Zwierzęta, które znajdą tam schronienie będą terapeutami dla dzieci!

Zaadoptowane zwierzęta będą pomagać w terapii dzieciom z niepełnosprawnościami. To pierwsze takie miejsce w woj. łódzkim.​

- Wiemy, że kontakt ze zwierzęciem potrafi czynić cuda. Nasz syn ze spektrum autyzmu pierwsze zdanie powiedział w wieku czterech lat do naszego nowo zakupionego psa. Teraz Szymon szkoli się w zawodzie i będzie znanym kucharzem. Zbieramy pieniądze na przystosowanie części stodoły, aby zaadoptować zwierzęta przed zimą. Trafią do nas niebawem - cielaczek rasy szkockiej o imieniu Czui, bezrogi koziołek o imieniu Max, świnka Krysia, baranek i owieczki - do nas, nie do rzeźni - mówi Tomasz Popiel pomysłodawca, dogoterapeuta.

Potrzebujemy Was by wybudować zwierzakom kawałek przytulnego azylu. Projekt wspierać możecie na facebookowym profilu fundacji Pomerdało mi się.

Powstaje Azyl dla zwierząt
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE