Trwają przygotowania do gali Miss Polonia Województwa Łódzkiego!

2020-09-07 13:59
Miss Polonia Województwa Łódzkiego
Autor: Kinga Baryga

To one zawalczą o tytuł najpiękniejszej mieszkanki regionu. W tegorocznym konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020 bierze udział 18 kandydatek. Jedna z nich zostanie 15tą w historii laureatką i przejmie koronę z rąk Karoliny Bielawskiej, aktualnie panującej Miss Polonia! W przerwie od przygotowań łodzianki wyruszyły na wycieczkę po regionie.

To one zawalczą o tytuł najpiękniejszej mieszkanki regionu.W tegorocznym konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020 bierze udział 18 kandydatek. Jedna z nich zostanie 15tą w historii laureatką i przejmie koronę z rąk Karoliny Bielawskiej. Jakie cechy powinna mieć w sobie Miss Polonia?

- Kiedyś dziewczynom zależało głównie na tym, żeby zdobyć koronę i dobrze się zaprezentować, ale teraz sytuacja się zmieniła. Zauważyłam, że teraz korona pomaga dziewczynom w realizowaniu swoich marzeń i pasji. Mamy tutaj dziewczyny, które chcą zakładać fundację, pomagać osobom starszym i słabszym, to dziewczyny mądre i świadome swojej decyzji, które studiują i się rozwijają -wyjaśnia Jadwiga Piątek Włodarczyk - dyrektor biura Miss Polonia.

15 Gala Finałowa odbędzie się 12 września w Teatrze Wielkim w Łodzi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE