Tragiczny wypadek w Ozorkowie. Kobieta śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych

2022-10-28 11:59
Wypadek!
Autor: Canva

Do wypadku doszło w piątek rano, około godziny 7:00 w Ozorkowie. Samochód osobowy śmiertelnie potrącił 69-letnią kobietę. Według wstępnych ustaleń policji kierowca pojazdu nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej po przejściu dla pieszych kobiecie.

Śmiertelne potrącenie w Ozorkowie

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowy poranek w Ozorkowie. Jadący ulicą Maszkowską w kierunku centrum miasta potrącił przechodzącą na pasach 69-letnią kobietę. Natychmiast wezwano karetkę, jednak pomimo reanimacji, poszkodowanej nie udało się uratować. Ciało zmarłej zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Kierujący najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa pieszej

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący samochodem nie ustąpił pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez jezdnię oznakowanym przejściem dla pieszych, doprowadzając do zderzenia.

Mężczyzna prowadzący samochód był trzeźwy.

Duże utrudnienia w ruchu

Wciąż występują ogromne utrudnienia w ruchu drogowym. Ulica Maszkowska od ronda 100-lecia Odzyskania Niepodległości do ulicy Partyzantów jest całkowicie nieprzejezdna do momentu zakończenia czynności z udziałem prokuratora. Ruch wznowiony zostanie najprawdopodobniej po godzinie 13:00.

Pijany kierowca poloneza potrącił policjanta, a potem DWA razy zderzył się z radiowozem [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE