Tragedia w Chinach. Pan młody porażony piorunem podczas ślubnej sesji zdjęciowej. Jego życia nie udało się uratować

2022-08-30 13:30
Pan młody porażony piorunem podczas ślubnej sesji zdjęciowej. Jego życia nie udało się uratować
Autor: pixabay/Twitter

Młody mężczyzna został porażony przez piorun, gdy pozował do zdjęć tuż przed ślubem w popularnym miejscu turystycznym w Chinach. Jego życia nie udało się uratować.

To miała być piękna sesja fotograficzna w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Chinach. Młoda para, tuż przed ślubem, wybrała się do Jade Dragon Snow Mountain w prowincji Yunnan na sesję ślubną. Nikt nawet nie przypuszczał, że w tej pięknej scenerii rozegra się prawdziwy koszmar. 

Kiedy przyszły pan młody pozował do zdjęć ze swoją narzeczoną, został porażony piorunem. Jego życia nie udało się uratować. Na miejsce przybyły służby ratunkowe, które stwierdziły zgon. Pozostali uczestnicy sesji zdjęciowej nie odnieśli żadnych obrażeń. Do tragedii doszło 24 sierpnia.

Jak podaje Daily Mail, tuż przed tym tragicznym wydarzeniem chińskie władze wydały żółte ostrzeżenie przed zbliżającymi się burzami, czyli najwyższe z możliwych. Para postanowiła jednak kontynuować sesję zdjęciową, pomimo ostrzeżenia.

Serce WOŚP stanęło w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE