Termy Poddębice - feryjny relaks dla całej rodziny! Przeżyjcie moc niezapomnianych atrakcji!

2023-01-19 13:11 Tekst sponsorowany

Ferie 2023 nadchodzą! Jak najlepiej je spędzić? Oczywiście - całą rodziną! Wybierzcie się wspólnie na wycieczkę i odwiedźcie Termy Poddębice. Tworzy je 7 basenów zewnętrznych i wewnętrznych o łącznej powierzchni lustra wody ok. 2300 m2. Relaks jest na wyciągniecie ręki - niecałą godzinę drogi od Łodzi! Termalna przygoda zaczyna się już teraz!

Doskwiera ci trwająca wciąż zima? Wygrzej się w temperaturze 36 stopni! Nie musicie już planować długich zagranicznych wakacji za kilka tysięcy złotych. Wystarczy, że odwiedzicie Termy Poddębice, które znajdują się zaledwie niecałą godzinę drogi autem od Łodzi. Termy Poddębice to dwie strefy saun, strefa spa, baseny termalne. Pozwól sobie na odrobinę luksusu już dziś. Naturalna woda termalna ma zbawienny wpływ na naszą skórę, którą oczyszcza i nawilża. Gorąca kąpiel świetne odpręża, poprawia krążenie i powoduje poprawę ogólnego samopoczucia.

Leżanki i ławeczki z masażem powietrznym, masażery karku, groty sztucznej fali, dzikie rzeki, gejzery, wodny plac zabaw oraz dwie strefy saun i SPA. To wszystko czeka na odwiedzających Termy Poddębice.

Termy zostały przygotowane tak, aby były przyjazne i dostępne dla każdego, obiekt jest w pełni przystosowany dla osób starszych i niepełnosprawnych

Zaplanuj ferie 2023 już teraz!

Termy Poddębice to idealne miejsce na spędzenie czasu całą rodziną. Na najmłodszych czeka moc niezapomnianych atrakcji, podczas gdy rodzice będą mogli odpocząć od codziennej rutyny. Miejsce otwarte jest dla odwiedzających codziennie w godzinach 10.00-22.00. Bilety dostępne są w kasach lub online na stronie www.termy.poddebice.pl. Więcej informacji znajdziecie również na Facebooku: www.facebook.com/termypoddebice.

Termy Poddębice

ul. Mickiewicza 19

99-200 Poddębice

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE